Game Jam

Wpadaj na Steelworks Jam: Hi-Tech! Stwórz grę swoich marzeń i zawalcz o Stalowy Puchar!


Game jam to wydarzenie, w czasie którego dobrani w zespoły uczestnicy spróbują swoich sił w tworzeniu gier na zadany temat. Steelworks Jam: Hi-Tech będzie miał miejsce w Bibliotece Głównej Akademii Górniczo-Hutniczej i będzie trwał od 24 do 26 lutego.


W jamie może wziąć udział każdy, od profesjonalisty po pasjonata, choć szczególnie serdecznie pragniemy zaprosić osoby, które dopiero stawiają pierwsze kroki w projektowaniu gier. Game jam to bowiem świetna okazja, by spotykać ludzi z branży, wymieniać się doświadczeniami i zdobywać nowe umiejętności. Mile widziane są zarówno uformowane wcześniej zespoły, jak i pojedyncze osoby, które swoich kompanów będą szukać już na miejscu. Osoby niepełnoletnie muszą posiadać pisemną zgodę od opiekuna.

Room

Program GameJam Hi-Tech

piątek, 24 luty

  • 16:00 - rejestracja uczestników, formowanie zespołów i przygotowanie stanowisk pracy
  • 18:00 - ogłoszenie tematu Jamu oraz start prac

sobota, 25 luty

  • 15:00 - konsultacje, spotkania z headhunterami oraz wydawcami gier

niedziela, 26 luty

  • 15:00 - zakończenie prac nad grami
  • 15:00 - konsultacje, spotkania z headhunterami oraz wydawcami gier
  • 18:00 - ogłoszenie wyników

Nasza lokalizacja

Biblioteka Główna Akademii Górniczo-Hutniczej

aleja Adama Mickiewicza 30

30-059 Kraków

Jury

Magdalena Cielecka

Barbara Kciuk – narrative designerka w Bloober Teamie. Pracowała przy takich tytułach, jak Blair Witch czy The Medium. Fanka gier ultra indie, wszelakich eksperymentów i wszystkiego, co dziwne.

Mateusz Cholewa

Jakub Bałuszek-Sobolewski – senior producer w studiu Polyslash S.A. oraz recruitment specialist współpracujący z Kalifornijskim wydawcą gier DreadXP. Oprócz tego przedsiębiorca działający w branży edukacyjnej oraz audio powstającego na potrzeby gier komputerowych.

Łukasz Kostka

Łukasz Kostka - dyrektor marketingu w Feardemic, wydawcy gier grozy z grupy Bloober Team. Redaktor serwisu Arhn.eu i autor serii wywiadów "Dibbler Pyta". Prywatnie miłośnik horrorów, gier indie oraz starych filmów.

Wojciech Piech

Marta Frankel-Dominik – Dyrektor Publishing i IP Acquisition Reddeer.Games. Zawodowy negocjator biznesowy, pasjonatka gier i geek. Posiada w dorobku ponad 100 podpisanych tytułów, współpracuje z licencjonodawcami z całego świata i wspiera młode talety w wejściu w świat gamedevu.

Mateusz Witczak

Kamil Judasz - Communications Lead / Steam Ninja w Reddeer.Games. Na co dzień zajmuje się tworzeniem strategii komunikacyjnych oraz PRowych dla gier i firm. Do tej pory pomógł ponad 40 zespołom devów/wydawców (w tym około 120 gier) w promowaniu ich gier w Mediach Społecznościowych oraz efektywnym zarządzaniu tytułami na platformie Steam.

Sponsorzy

Redder Games Indie Games Starter TBA